Owocowo-warzywny poczęstunek w naszej szkole
17 czerwca w naszej szkole odbył się zdrowy i kolorowy poczęstunek owocowo-warzywny, ufundowany przez Radę Rodziców. W przygotowanie przekąsek zaangażowały się uczennice klasy VII pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego. Na specjalnie przygotowanym stoisku znalazło się mnóstwo świeżych, pachnących i apetycznie podanych owoców oraz warzyw. Kolorowy poczęstunek wzbudził ogromne zainteresowanie uczniów, którzy z niecierpliwością obserwowali jego przygotowania, a następnie z wielką chęcią częstowali się zdrowymi przekąskami. Najlepszym dowodem na powodzenie akcji był fakt, że wszystkie przygotowane produkty zostały zjedzone podczas jednej długiej przerwy międzylekcyjnej. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie naszej inicjatywy oraz wszystkim osobom zaangażowanym w jej organizację. Mamy nadzieję, że za rok ponownie spotkamy się przy wspólnym, zdrowym i smacznym poczęstunku!
Joanna Sperczyńska